iMyfone Umate İndir

iMyfone Umate İndir programı; iPhone ve iPad gibi iOS yazılımını kullanan cihazlarınızda depolama alanlarınızı daha çok kullanım alanı sunmak için sizin yerinize düzenleyip genişletiyor.

iOS cihazlarınızdaki depolama alanını daha mübarek tıpkı şekilde kullanıniMyfone Umate programı, iPhone ve iPad kullanıcılarının aktif cihazlarında düz düz depolama alanını boşaltmalarını ve sonunda yerden artırım yapmalarını sağlayabilen bire bir miftah kendisine karşımıza daha çok. Fakat program tıpkısı dinamik aplikasyon değil, Windows programı adına yayınlandığından etraf sarmak için duraksız cihazınızı bilgisayarınıza bağlamanız gerekiyor.

Cihazınızdaki yersiz olan tam dosyaları ortadan kaldıran, fotoğraflarınızı sıkıştırarak kapladıkları yeri yıpratıcı, tıpkı zamanda boş önbellek verileri üzere verileri de temizleyen izlence, böylelikle fabrika ayarlarına sıfırlama gibi amal yapmadan sorunsuzca elan çabuk benzeri iOS aygıt kullanımına imkân tanıyor.

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...