Hamachi İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

hamachi

Eğer bilgisayarınızdaki programlarınızın arasında bir VPN (Virtual Private Network) uygulaması isterseniz Hamachi bu isteğinizi yerine getiriyor. VPN yani sanal özel ağ programı sayesinde bir yerel ağa bağlanma şansını buluyorsunuz. Bu evinizdeki bilgisayar ile iş yerindeki bilgisayara yada tam tersine bağlanabilirsiniz anlamına geliyor.

Hamachi programı sayesinde ev – iş arasında bağlantıyı gerçekleştirebilecek internet üzerinde bir yerel ağ veya VPN kurma şansı yakalıyorsunuz. Böylece artık evdeyken işteki ağ ortamına, işte iken de evdeki bilgisayarın bağlı olduğu ağa erişerek bilgi alışverişini gerçekleştirebiliyorsunuz. Elbette birçok kişinin yaptığı gibi Hamachi ile oluşturduğunuz VPN sayesinde arkadaşlarınızla da bir ağ yapısı oluşturabilirsiniz. Bu ağda olan arkadaşlarınızla bilgi alışverişi yapmanızı sağladığı gibi bir oyunu birlikte sanki yerel ağ ortamında olduğu gibi oynayabilmenizi de sağlayacaktır.  Multiplayer oyun meraklısı olan kişilerin yerel ağ kurulu internet kafelere gitmelerine Hamachi ile gerek kalmıyor. Programı benzerlerinden ayıran en önemli özelliği ise kolay kurulumu. Kullanmak için de herhangi bir ayar yapmanıza gerek kalmıyor. Ağ avantajlarını yakalamak için Hamachi’yi indirin.

download

http://turbobit.net/0mm10pbhqvz4.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...