Grooveshark Downloader indir Gezginler

Grooveshark Downloader indir Gezginler ; Grooveshark Downloader, Grooveshark sitesi üzerinde paylaşılan müzikleri bilgisayarınıza in…

Grooveshark Downloader, Grooveshark sitesi aşırı paylaşılan müzikleri bilgisayarınıza indirip tescil etmeye ve dinlemeye ahbap olan özgür bazı yazılımdır. Programın arama çubuğuna sevdiğiniz sanatçının ismini yoksa şarkı söyleme adını yazarak dilediğiniz müziklere önemsemeden ulaşabilirsiniz. Keza aramanızın sonucunda bulduğunuz müziklerin karşısındaki yeşil göz boyayıcı PLAY butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmeden hem de müzikleri yapım boyunca dinleyebilirsiniz.
 
Yazılım baştan sona kulak asmak istediğiniz sanatçının plak kapağını, şarkı söyleme sözlerini ve sanatçının gerçek korkuluk kağıtlarını istemsiz kadar sizlere belirten ve tasarımı beraber cephe plana giden içilir kimi basın oynatıcıdır.
 
Grooveshark Downloader beraber birdenbire artı hırsızlık listesi oluşturabilirsiniz. De yazılımda Türkçe lisan desteği keza mevcuttur.
 
Program kurulum süresince Toolbar yükletmektedir. Kurulumu yaparken ekrandaki kurulum adımlarına BILDIRI ediniz.
 
Grooveshark Downloader yazılımı sitemiz sunucularından kaldırılmıştır. Anlayışınız uygun takdir ederiz.
 
 

Grooveshark Downloader indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...