Grooveshark Downloader indir Gezginler

Grooveshark Downloader indir Gezginler ; Grooveshark Downloader, Grooveshark sitesi üzerinde paylaşılan müzikleri bilgisayarınıza in…

Grooveshark Downloader, Grooveshark sitesi boyunca paylaşılan müzikleri bilgisayarınıza indirip tescil etmeye ve dinlemeye arkadaş olan bedava kimi yazılımdır. Programın arama çubuğuna sevdiğiniz sanatçının ismini yoksa şiir adını yazarak dilediğiniz müziklere kolayca ulaşabilirsiniz. De aramanızın sonucunda bulduğunuz müziklerin karşısındaki yeşil boyalı PLAY butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmeden hem müzikleri plan üzerinden dinleyebilirsiniz.
 
Yazılım doğru dinlemek istediğiniz sanatçının albüm kapağını, şarkı söyleme sözlerini ve sanatçının gerçek set kağıtlarını kendi kendine olan gibi sizlere bildiren ve tasarımı ile cephe plana kalkan iç biraz medya oynatıcıdır.
 
Grooveshark Downloader ile pat diye fazla hırsızlık listesi oluşturabilirsiniz. Hem De yazılımda Türkçe lisan desteği de mevcuttur.
 
Yazılım kurulum esnasında Toolbar yükletmektedir. Kurulumu yaparken ekrandaki kurulum adımlarına DIKKAT ediniz.
 
Grooveshark Downloader yazılımı sitemiz sunucularından kaldırılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 
 

Grooveshark Downloader indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...