Google Earth İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

googleearth

İnternet artık dünyayı daha küçük hale getiriyor. Pek çok şeyi artık arama motorları üzerinde arayıp bulabiliyoruz. İşte bu arama motorlarından olan Google kullanıcılarına dünya üzerindeki her yeri üç boyutlu bir harita ile göstermeye çalışıyor. Bunu yapmamızı sağlayan programı da Google Earth.

Google uydu görüntülerini kullanıcılarına açıyor. Google Earth ile araştırmak istediğiniz ülke, şehir, kıta bilgisini giriyorsunuz ve anında harita üzerinde üç boyutlu olarak yakınlaşarak görüntü alabiliyorsunuz. Öyle zannedildiği kadar da karmaşık olmayan programda fare hareketleri ile dahi dünya yüzeyinde hareket sağlıyorsunuz. Program ile bulunduğunuz yer ile ulaşmak istediğiniz yer arasında bir yol haritası da çıkarabiliyorsunuz. Gideceğiniz yer için yol tarifi de oluşturabiliyorsunuz. Tatilciler için hazırlanmış gibi görünen “Tur Rehberi” ile de gezip görme planınız olan bir yer hakkında keşif yapabileceğiniz gibi, “Street View” ile de sokak ve caddelere kadar inip canlı görüntü de alabiliyorsunuz. Program sayesinde belirlediğiniz yere yakın olan kurum ve kuruluşları (devlet kurumu, restoran, hastane gibi) da hızlı bir biçimde öğrenebiliyorsunuz.

download

http://turbobit.net/jd7oikg5i75k.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...