Google Chrome Son Sürüm Full İndir (Gezginler / Türkçe)

Google’ın çıkarmış olduğu Chrome tarayıcısı piyasadaki tarayıcılar arasında gerek hızı gerekse görsel öğeleriyle tüm kullanıcılarının beğenisini toplamış bulunmaktadır. Sizde gezginler aracılığıyla kolayca Google Chrome Son Sürüm Full İndirebileceksiniz.

 Google Chrome ‘da ki kısa yollardan biraz bahsedelim. Chrome’da yeni sekme açmak için CTRL + T tuşlarına basmanız yeterlidir. Yeni bir pencere açmak istiyorsanız bunun içinde CTRL + N tuşlarına basmanız gerekmektedir. Yaptığınız işlemlerin tarayıcı geçmişinde görünmesini istemiyorsanız ayrıca tarayıcıdaki çerezleri (cookies) silmeden sayfanın değişip değişmediğini görmek içinse CTRL + SHIFT + N tuşlarına basmanız yeterli olacaktır.

Gezindiğiniz sayfayı bilgisayarınıza kaydetmek için yani “sayfayı farklı kaydet” özelliği içinse CTRL + S tuşlarına, bulunduğuuz sayfada bir kelime ve ya cümleyi aramak için CTRL + F tuşlarına, bulunduğunuz sayfayı ve ya resmi yazdırmak için CTRL + P tuşlarına, geçmişi ve gezinmiş olduğunuz internet sitelerini görmek ve geçmişi temizlemek için  CTRL + H tuşlarına, Chrome tarayıcısı aracılığıyla indirmiş olduğunuz tüm dosya, resim ve klasörleri görmek için CTRL + J tuşlarına ve Chrome tarayıcısının hakkında bilgi almak içinse F1 tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Bunların yanı sıra Google Chrome internette en hızlı bir şekilde dolaşmak için en ideal tarayıcıdır. Bununla ilgili Youtube’da yayınlanan bir videoyu sizlerle paylaşalım.

Evet bu kadar açıklamadan sonra Google Chrome Son Sürüm Full İndirmek için aşağıda sizlere vermiş olduğumuz linki kullanabilir ve bilgisayarınıza Google Chrome Son Sürüm Full İndirebilirsiniz.

Google Chrome Son Sürüm Full İndir (Gezginler / Türkçe)

http://turbobit.net/guiujerh7t14.html

 

Diğer Arananlar: