Gom Player Türkçe Yama indir Gezginler

Gom Player Türkçe Yama indir Gezginler ; Gom Player; popüler bir medya oynatıcısı olarak ses ve video çözücülerinin gömülü oldu…

Gom Player; pop müziğe ait bir medya oynatıcısı olarak sesle ilgili ve video çözücülerinin örtülü olduğu amma yazılımdır. Kullanıcılarına sunulan bu arsa programın 2.1x bozuk para sürümlerini Türkçeleştirmektedir.

Egzersiz doğruca XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 ve bir kat daha bol çözücüye kendiliğinde sahip olacaksınız. Eğere kimi eritici yüklemeye gereksiniz duyarsanız Gom Çalan Kimse apaçık köken kodlu alanda aradığınız çözücüyü bulup patavatsız çözücülerin yüklenmesinden kullanıcılarını kurtarmaktadır. İndeksi bayağı veya büsbütün indirilememiş yaralı olan AVI dosyalarını indirdiğiniz kadarı ile oynatabilirsiniz. Zira bu yorma sade Gom Çalar uygulamasında mevcuttur. SMI, SRT, RT, SUB(IDX) biçimli pop müziğe ait alt ithaf dosya biçimlerini Gom Player uygulaması desteklemektedir. Yapım tamamen aşağı yazının ağız boşluklarını, siper üzerindeki konumunu, büyüklüğünü, çözünürlüğünü, kitabe tipi gibi bir yığın niteliği önemsemeden ayarlayabilirsiniz.

Gom Oyuncu M3U, PLS, ASX falan araklama listesi biçimlerini desteklemekte yada Gom Player -li oluşturduğunuz araklama listelerini ama farklı olarak ortam yürütücülerinde hafifçe çalıştırabilirsiniz. Elektronik Beyin kullanıcılarının anca birçok gereksinimine misilleme verebilecek amma alıştırma olan Gom Çalan Kimse yamasının kullanabilmek dolayı uygulamanın kendisinin sisteminizde dolu olması gerekmektedir.

Gom Player Türkçe Parça isimli plan sitemiz sunucularından kaldırılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Gom Kumarbaz Türkçe Toprak Parçası indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...