Gom Player Türkçe Yama indir Gezginler

Gom Player Türkçe Yama indir Gezginler ; Gom Player; popüler bir medya oynatıcısı olarak ses ve video çözücülerinin gömülü oldu…

Gom Oyuncu; pop müziğe ait yaklaşık basın oynatıcısı kadar akustik ve ekran çözücülerinin örtülü olduğu kimi yazılımdır. Kullanıcılarına sunulan bu parça programın 2.1x yenilik sürümlerini Türkçeleştirmektedir.

Egzersiz doğru XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 ve daha bir yığın çözücüye kendiliğinde efendi olacaksınız. Eğere bazı eritici yüklemeye gereksiniz duyarsanız Gom Oyuncu açık babalık kodlu alanda aradığınız çözücüyü bulup yersiz çözücülerin yüklenmesinden kullanıcılarını kurtarmaktadır. İndeksi ahlaksız ya da büsbütün indirilememiş yaralı olan AVI dosyalarını indirdiğiniz kadarı ile oynatabilirsiniz. Zira bu atfetme sırf Gom Player uygulamasında mevcuttur. SMI, SRT, RT, SUB(IDX) şeklinde pop müziğe ait daha aşağı yazıt dosya biçimlerini Gom Player uygulaması desteklemektedir. Yazılım doğru aşağı yazının ağız boşluklarını, paravan üzerindeki konumunu, büyüklüğünü, çözünürlüğünü, kayıt tipi olası pek çok niteliği hafif ayarlayabilirsiniz.

Gom Çalar M3U, PLS, ASX falan hırsızlık listesi biçimlerini desteklemekte yada Gom Çalar -li oluşturduğunuz çalma listelerini keşke aksine hava yürütücülerinde önemsemeden çalıştırabilirsiniz. Elektronik Beyin kullanıcılarının hemen hemen hiç birçok gereksinimine misilleme verebilecek amma kullanma olan Gom Çalan Kimse yamasının kullanabilmek karşı uygulamanın kendisinin sisteminizde paralı olması gerekmektedir.

Gom Çalar Türkçe Toprak Parçası isimli yapım sitemiz sunucularından kaldırılmıştır. Anlayışınız karşı değer kazanma ederiz.

Gom Çalan Kimse Türkçe Arsa indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...