GOM Player Plus Full İndir

GOM Player Plus

GOM Player Plus

GOM Player Plus ile severek kullandığımız video oynatıcısının artık yepyeni bir sürümü var ve üstün performans için üretildi. Plus sürümünün getirdiği yenilikçi evrim sayesinde reklamsız kullanım, geliştirilmiş kullanıcı arayüzü, donmadan 4k videoları izleme gibi özellikler barındırıyor. Sadece 64 bit bilgisayarlar için üretildiğini de belirtelim. Bu sayede üstün performansın yanı sıra codec bulma, 3 boyutlu videoları oynatma gibi kabiliyetleri mevcut. Full olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gom Player Plus, programın içerisinde bulunan profesyonel araçlar sayesinde dilediğiniz tüm videoları yüksek kalite çerçevesinde oynatarak izleyebileceksiniz. Programın desteklemiş olduğu video ve ses formatlarını rahatlıkla oynatabilecek, seslere ses üç boyutlu ses efekleri ekleyebilecek ve oynatmış olduğunuz videolardaki görüntüleri anında yakalayıp kaydederek duvar kağıdı vs. dilediğiniz şekilde kullanabileceksiniz. Sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahip olan Gom Player Plus programına sizlerde sahip olarak mouse ve klavye yardımı ile videolarınızı kontrol altına alabileceksiniz 4k gibi bir çok video destekler.

Gom Player Plus Türkçe versiyonu popüler ses ve video çözücülerinin dahili olarak gömülü olduğu bir medya oynatıcısıdır, uzun yıllardır geliştirilen en eski media oynatıcılarından birisidir. GomPlayer ücretli plus sürümüdür full sürümdür, videolarını ve filmlerinizi eskiden olduğu gibi GomPlayer ile rahatça izleyebilirsiniz.

İndir

Özellikler:

# 360 derece VR video oynatma

# Çözücü Bulucu

# Bozulmuş Dosyalarını Oynatma

# Güçlü Alt Yazı Desteği

# Kullanışlı Çalma Listesi

# Farklı Medya Türlerini Destekleme

# Ekran Yakalama

# Ekolayzer

# Tema desteği

 

Dahili Video Biçimleri:

Avi, DivX, Ogm, Mkv, Flv

Mp4, K3g

IFO

ASF, WMA, WMV

MPG, M1V, M2V, VOB

RMVB, RM

Bir önceki yazımız olan VirtualBox Full İndir Türkçe başlıklı makalemizde virtualbox 64 bit, virtualbox 64 bit yok ve virtualbox for mac hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...