GOM Player Full İndir (Son Sürüm / Gezginler)

GOM Player Full İndir (Son Sürüm / Gezginler)

Bugün sizlere birçok video severin kullandığı GOM Player kısaltmasıyla bilinen Gretech Online Movie Player’i tanıtacağız ve bilgisayarınıza güvenli bir şekilde kurmanız için gerekli indirme linklerini vereceğiz.

Neden GOM Player? diye sorulduğunda verilecek ilk cevap tüm video dosyalarını (bozuk olsa bile evet bozuk videoları bile ! 🙂 ) sorunsuz bir şekilde açıyor olması denilebilir. GOM Player, Ekran görüntüsü yakalama, m3u, pls, asx gibi oynatma gibi daha sayılamayacak kadar çok olan bir çok özeliği içerisinde barındırmaktadır. GOM Playerda kullanımı çok aşırı derecede basit olan bir arayüz kullanılmıştır. Böylelikle ister bilgisayarınıza indirdiğiniz video dosyalarını istersenizde DVD okuyucunuza yerleştirdiğiniz CD & DVD lerde bulunan video ve filmleri tek tıklamayla izleyebilirsiniz. Tüm bu işlemleri yapan mükemmel ötesi program ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulmuştur. Sanırım GOM Player hakkında yaptığımız bu kadar açıklama sizleri tatmin etmiştir. Şimdi ise sıra geldi GOM Player Full İndirmeye. Sizler için özel olarak yüklediğimiz GOM Player’ı aşağıdaki linkten Full İndirebilirsiniz.

GOM Player Full İndir (Son Sürüm / Gezginler)

http://turbobit.net/n0j4lrjtntob.html

 

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...

1 Response

  1. videocu dedi ki:

    wmp dan çok daha iyi tavsiye ederim