GnuPG indir Gezginler

GnuPG ; GNU Privacy Guard ile iletişiminizi ve veri transferinizi şifreleyerek koruyabilirsiniz GnuPG e…

GNU Privacy Guard birlikte iletişiminizi ve data transferinizi şifreleyerek koruyabilirsinizGnuPG eğer çevrimiçi selamet ilgili kaygılarınız varsa kullanabileceğiniz amma internet güvenliği aracı gibi tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza iyice bağımsız iken indirip faydalanabileceğiniz amma program olan GnuPG veya abartılı adıyla Gnu Privacy Guard taban kadar internet üstüne yaptığınız veri alışverişini ve iletişimi yarım yamalak müdahalelerden korumak karşı geliştirilmiş amma plan. GnuPG mantık gibi bilgilerinizin şifrelenmesi fazla yerleşmiş.

Biraz emir satırı arabulucu olan GnuPG iletişimini ve girdi trafiğinizi şifreliyor ve imzalamanıza imkan veriyor. Yazılımın sahip olduğu esnek çözüm yönetim sistemi uygulama kolaylığını ayrıca yazılıma kazandırıyor.

GnuPG beraber işletme yaparken gönderdiğiniz veriler şifreleniyor, bu sayede verileri aksi tarafa iletilirken izinsiz erişim yapanlar bu verilerin içeriğine ulaşamıyor. Bu sayede gizliğinizi sağlanıyor ve özel talimat güvenliğiniz korunuyor.

GnuPG, Edward Snowden vasıtasıyla şefkât edilen bir güvenlik arabulucu olmasıyla ihbar çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...