Fraps Full İndir (Gezginler / Tek Link)

fraps-nedir-ne-ise-yarar

Birçok bilgisayar oyunu tutkunu oynadığı oyunun ekran kartının fps sayısını merak eder. Bunun en önemli olduğu oyunlardan tür olarak biri de FPS oyunlarıdır. Firsh Person Shooter olarak bilinen bu oyunlarda yine aynı kısaltmayla anılan fps değeri (Frame per second) yani saniyede gösterilen kare sayısı doğrudan oynayışınıza etki eden bir faktördür. Eğer düşük fps’de oyun oynuyorsanız bu tür oyunlarda nişan alırken sorun yaşayabilirsiniz.

  Oyunların bazıları artık ekranın bir köşesinde fps sayısını gösteriyor. Ancak henüz her oyunda bu bilgi verilmiyor.  İşte böyle durumlarda yardımcınız Fraps oluyor. Fraps programı bilgisayar ekranınızn bir köşesinde duruyor ve size anlık olarak fps sayısını veriyor. Sadece fps sayısını söylemekle kalmıyor aynı zamanda txt dosyası halinde bir veri kaydediyor ve size ortalama fps’yi de gösteriyor.

Fraps bu bilgileri vermesinin yanı sıra, oyundan görüntü almak istediğinizde BMP, PNG, Tga ve JPEG formatlarında görüntü de yakalayabilir. Ayrıca video çekmek isterseniz bunu da Fraps ile yapabiliyorsunuz.  Kısacası Fraps size oyun oynarken her şeyi sunuyor.

download-300x82

https://yadi.sk/d/R5alddwbeqS3T

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...