Folder Sync 1.0.0.208 indir Gezginler

Folder Sync 1.0.0.208 indir Gezginler ; Folder Sync ile klasörlerinizi karşılaştırarak değişen ve yeni dosyaları otomatik olarak …

Folder Sync birlikte klasörlerinizi karşılaştırarak değişen ve acemi dosyaları kendi kendine olan iken yedekleyebilirsiniz

Folder Sync eğer dosyalarınızı yedekleme hakkında deneyim biraz tuş arıyorsanız çok işinizie yarayabilecek biraz yedekleme programı.

Bilgisayarlarınıza en ince ayrıntısına kadar boş gibi indirip kullanabileceğiniz bazı klasör uyuşma programı olan Folder Sync, temel olarak bilgisayarınızda depoladığınız dosyaları taşıyan aksine klasörleri ifa altına almanıza ve değişiklikleri düşünmeden gözlemlemenize dost oluyor. Plan iki aksine klasörü karşılaştırarak bu klasörler içerisinde farketmez olan, farklı olan, adı değişen, taşınmış, silinmiş ya da güncellenmiş dosyaları çözümleme ediyor ve size listeliyor. Bu sayede bir defa aldığınız bazı yerine geçen kimse klasörünü özgün canlı klasörün tamamlama haliyle kıyaslayabiliyor ve değişikliklerin farkına varabiliyorsunuz.

Folder Sync iki klasör arasındaki farkları listeleyebilmenin borda bordaya size senkronizasyon yapabilme imkanı de veriyor. Bu sayede değiştirme gibi sakladığınız klasörü aralıksız güncel tutabiliyorsunuz. Plan beraber dilerseniz klasörleri özgün benzersiz yedekleyebilir, dilerseniz kelimesi kelimesine bir yedekleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Program arayüzünde çeşit çeşit filtreleme seçeneleri ayaklık alıyor. Bu sayede aradığınız dosyalara hem de bir kat daha akıcı erişebiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...