FlicFlac Audio Converter 1.03 indir Gezginler

FlicFlac Audio Converter 1.03 indir Gezginler ; Ses dosyalarınızı saniyeler içerisinde dilediğiniz formata dönüştürün. FlicFlac Audio C…

Ses dosyalarınızı saniyeler içerisinde dilediğiniz formata dönüştürün.

FlicFlac Audio Converter, kurulum gerektirmemesi ve olay dilekçe sunmasıyla öne giden ses konvertör. USB flaş sürücünüze atıp dilediğiniz bilgisayardaki sesle ilgili dosyalarını farklı formatlara saniyeler içerisinde dönüştürebileceğiniz ufacık program arıyorsanız burun ederim.

Portable olmasıyla kasti bilgisayarda kullanılabilen bedava sesle ilgili din değiştirme programıyla indirdiğiniz kıtı kıtına oynatamadığınız müzik dosyaların formatını değiştirerek favori basın oynatıcısınızda çalınabilir hale getirebilirsiniz. Sürükle bırak yöntemiyle aktardığınız musiki dosyanızı 5 farklı formatta dönüştürebiliyorsunuz. Bazı bir kat daha detaya inmem icabında;

WAV ’dan FLAC, MP3, OGG ve APE formatına, FLAC ’den WAV, MP3, OGG ve APE formatına, MP3 ’den FLAC, WAV, MP3 (matkap hızı başkalaşma), OGG ve APE formatına, OGG ’den FLAC, WAV, MP3 ve APE formatına, APE ’den FLAC, WAV, MP3 ve OGG formatına sayı yapmayı destekliyor.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...