Facebook Hack Şifre Kırma & Bulma & Çalma Programı İndir (Gezginler / Türkçe)

Evet arkadaşlar bugün size arkadaşlarınızın veya istediğiniz bir kişinin facebook şifresini kırma & bulma programını tanıtacağız. Aslında bunu yapmak karşı taraftaki kişinin zekası veya kullandığı şifrelerle alakalı olabilir fakat biz bu programlar bu tür kombinasyonları deneyerek sizlerin daha çabuk sonuca ulaşmasını sağlayacağız.

Kişiler genellike doğum tarihlerini, yaşadıkları şehirlerin plaka kodlarının , en sevdikleri kişi, karakter yada hayvanların, sevgilisinin veya kendi adının içinde olduğu yada en basiti 123456, 123654, 142536 gibi şifreleri tercih etmektedir. Fakat programda

* Büyük ve Küçük Harfler
* Rakam
* Özel Semboller (@, !, &, /, vs.) ile çok güzel bir şekilde kombinasyon yapılarak şifrelere ulaşabiliyor.

Program tamamen sizin verdiğiniz talimatlar doğrultusunda şifre bulur. Eğer ki verdiğiniz talimatlarda şifre bulamadıysa farklı kombinasyonlar girmenizi isteyecektir. Bu şifre deneme kombinasyonları saliseler içerisinde gerçekleşir ve toplam kombinasyon sayısına bağlı olarak bu süre uzayabilir. Neyse arkadaşlar konuyu daha çok uzatmadan gezginler farkıyla Facebook Şifre Kırma & Bulma & Çalma Programı İndirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...