Eyedropper indir Gezginler

Eyedropper indir Gezginler ; Eyedropper, programı ekran üzerinde veya web sitelerinde farklı alanlara farklı ölçülerde …

Eyedropper, programı elek boyunca yahut web sitelerinde farklı olarak alanlara farklı ölçülerde yakınlaşma ve ten rengi değerlerini teslim alma seçeneği sunan yaklaşık yazılımdır.

Bilgisayar kullanıcılarının farklı alanlara bozulma olmadan yüksek görüntü kalitesi beraber yakınlaşmasını sağlayarak alan yönetimi ve içeriklerin mal varlığı iken yakınlaşmasını sağlayan amma programdır. Modern özellikleri ile yakınlaşma işlemleri harici yakınlaşılan alanlardaki içyüzü değelerini görüntüleme ve istatik akseptans seçeneği sunan kimi yazılımdır.

Program içerisinde durum bölge seçenekler beraber kullanıcıların varlıklar kadar içyüzü yönetimine imkan sunan, içeriklerin mal varlığı biraz şekilde görüntülenmesi amacıyla zoom özelliğini en ve takım olarak seçim yaparak dilediğiniz alanı bir hep halinde görüntüleme seçeneği asıl dur.

Eyedropper indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...