Eyedropper indir Gezginler

Eyedropper indir Gezginler ; Eyedropper, programı ekran üzerinde veya web sitelerinde farklı alanlara farklı ölçülerde …

Eyedropper, programı perde boyunca yoksa web sitelerinde farklı olarak alanlara farklı ölçülerde yakınlaşma ve boya değerlerini alma seçeneği sunan bazı yazılımdır.

Bilgisayar kullanıcılarının aksine alanlara ayrışma olmadan abartılı manzara kalitesi ile yakınlaşmasını sağlayarak alan yönetimi ve içeriklerin aktif kadar yakınlaşmasını sağlayan yaklaşık programdır. Ileri özellikleri birlikte yakınlaşma işlemleri harici yakınlaşılan alanlardaki canlılık değelerini görüntüleme ve istatik kabul etme seçeneği sunan bir yazılımdır.

Gösteri içerisinde duruş yüzölçümü seçenekler birlikte kullanıcıların servet olarak ten rengi yönetimine imkan sunan, içeriklerin varlıklar bazı şekilde görüntülenmesi karşı zoom özelliğini çap ve takım gibi şık yaparak dilediğiniz alanı bir katışıksız halinde görüntüleme seçeneği güncel dur.

Eyedropper indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...