Excel Mobile indir Gezginler

Excel Mobile indir Gezginler ; Excel Mobile; Windows 10 işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde e…

Excel Mobile; Windows 10 işletim sistemine öğretmen tablet ve zeki telefonlarınız aşırı elektronik boyama oluşturmanıza ve düzenlemenize imkan tanıyan şahane bazı uygulamadır.

Tamamen bedava gibi Windows 10 kullanıcılarına sunulan çalışma bayağı kolay ve zeki kimi arayüz birlikte karşımıza çıkıyor. Bu arayüz aşırı dilediğiniz araçlara hafifçe ulaşarak amma kaç sade dokunuşla elektronik tablolarınızı oluşturabilir, göz atabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Telefon ve tabletlerde bayağı hoş görünüme sahip çıkan Excel Mobile uygulamasında formüller, grafikler, tablolar ve koşullu biçimlendirmeler aynı davet duyabileceğiniz katışıksız araçlar elinizin aşağı. Hem cihazla aralarında geçme yaptığınızda asla bilgileriniz kaybolmaz. Excel nerede kaldığınızı hatırlar.

OneDrive, SharePoint ve Dropbox entegrasyonu -li beraber gelen Excel Mobile beraber oluşturduğunuz tablolarınıza dilediğiniz yerden ve dilediğiniz gündüz ulaşabilirsiniz. Sade biraz kaç dokunuşla Excel tablolarınızı oluşturun, düzenlemelerinizi yapın. Katışıksız işlemleriniz tamamlandığında yapma tablonuzu kendi kendine olan olarak kaydeder.

Bunun yanı hat tek dokunuşla tablolarınızı paylaşabilir ve arkadaşlarınızın da tablonuza göz atmalarını sağlayabilirsiniz.

Excel Mobile indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...