Endless Reader indir Gezginler

Endless Reader indir Gezginler ; Windows 10 işletim sistemlerine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz Endless Reader u…

Windows 10 işletim sistemlerine usta bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz Endless Reader uygulaması -li artık çocuklarınız eğlenerek alfabeyi ve ingilizce kelimeleri öğrenecek interaktif bazı idman yapma birlikte vakit geçirecekler.

Bu kullanma içerisinde yerleşik eğlendirici animasyonlar bir uçtan bir uca bundan böyle çocuklarınız harfleri ve İngilizce kelimeleri daha akıcı öğrenecekler. Ayrıca uygulama içerisinde kelimelerin anlamlarını ifade eden eğlenceli animasyonlar ve harfleri öğrenmelerine yarayacak çeşitli laf oyunlarını hem bulabilecekler. 

Endless Reader, çocukların daha zorlanmadan keyif alacağı amma kullanıma ve sade ve basit arayüze sahiptir. bununla beraber boyanmış grafikleri ve eğlenceli sesleri, çocukların ilgisini çekecek şekilde kasti bu uygulamayı ayrıca aldatmaca de öğretici kimi uygulama uygun kullanabilirsiniz.  

Endless Reader indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...