Endless Reader indir Gezginler

Endless Reader indir Gezginler ; Windows 10 işletim sistemlerine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz Endless Reader u…

Windows 10 işletim sistemlerine efendi bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz Endless Reader uygulaması ile artık çocuklarınız eğlenerek alfabeyi ve ingilizce kelimeleri öğrenecek interaktif bir alıştırma kullanma -li mevsim geçirecekler.

Bu yapma içerisinde yerleşmiş eğlendirici animasyonlar baştan sona artık çocuklarınız harfleri ve İngilizce kelimeleri daha kolay öğrenecekler. Da kullanma içerisinde kelimelerin anlamlarını ifade eden eğlenceli animasyonlar ve harfleri öğrenmelerine yarayacak türlü haber oyunlarını hem bulabilecekler. 

Endless Reader, çocukların biraz zorlanmadan sevinç alacağı biraz kullanıma ve yalın arayüze sahiptir. bununla beraber boyalı grafikleri ve eğlenceli sesleri, çocukların ilgisini çekecek şekilde kasti bu uygulamayı hem hile hem de didaktik yaklaşık alıştırma uygun kullanabilirsiniz.  

Endless Reader indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...