Endless Numbers indir Gezginler

Endless Numbers indir Gezginler ; Windows 10 işletim sistemlerini kullanan bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz Endless Numbe…

Windows 10 işletim sistemlerini santral bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz Endless Numbers uygulaması -li çocuklarınız aşırı istek alacakları bazı egzersiz oyunu birlikte vakit geçirecekler.

Çocukların yararsız oyunlar yerine memnuniyet alacakları bu egzersiz sayesinde da hile oynar aynı vakit geçirecek hem öğretmenlik taslayan bilgilerle özbeöz numaraları öğrenecekler. Hep numaraları, dizileri, tanımlamaları haz alarak oynayacaklar. 

Akademi öncesi çocukların nemli grubuna hitap eden bu numara doğru okula başlamadan bütün sayıları ve sayılarla karşılaştırmalı denklemleri öğrenmiş olacaklar. Renkli grafikleri ve numara içerisindeki minik bulmacalar sayesinde eğlendirici bir vakit geçirecek ve oldukça ilgilerini çekecek bazı uygulamayı öğrenmiş olacaklar.

Endless Numbers indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...