Endless Numbers indir Gezginler

Endless Numbers indir Gezginler ; Windows 10 işletim sistemlerini kullanan bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz Endless Numbe…

Windows 10 işletim sistemlerini operatör bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz Endless Numbers uygulaması beraber çocuklarınız çok zevk alacakları biraz çalışma oyunu beraber zaman geçirecekler.

Çocukların işe yaramaz oyunlar yerine zevk alacakları bu çalışma sayesinde ayrıca numara oynar aynı mevsim geçirecek da eğitici bilgilerle özbeöz numaraları öğrenecekler. Katışıksız numaraları, dizileri, tanımlamaları sevinç alarak oynayacaklar. 

Yüksekokul önceki çocukların yağmurlu grubuna hitap fail bu marifet sayesinde okula başlamadan bütün sayıları ve sayılarla izafi denklemleri öğrenmiş olacaklar. Zenci grafikleri ve numara içerisindeki küçücük bulmacalar bir uçtan bir uca eğlendirici biraz mevsim geçirecek ve epeyce ilgilerini çekecek bir uygulamayı öğrenmiş olacaklar.

Endless Numbers indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...