Endless Alphabet indir Gezginler

Endless Alphabet indir Gezginler ; Windows 10 işletim sistemlerinin yüklü bulunduğu cihazlarınızda kullanabileceğiniz Endless…

Windows 10 işletim sistemlerinin sarhoş bulunduğu cihazlarınızda kullanabileceğiniz Endless Alphabet uygulaması -li çocuklarınızın eğlenceli bazı şekilde ingilizce alfabeyi öğrenmelerini sağlayacaksınız.

Alıştırma içerisinde yerleşmiş eğlenceli animasyonlar baştan sona çocukların harfleri ve İngilizce kelimeleri daha akan öğrenmesi düşünülmüştür. Hemen Hemen 50’den artı keşfedilecek kelime, kelimelerin anlamlarını açıklayan eğlenceli animasyonlar, harfleri öğrenmelerine yarayacak birçok sözcük oyunları mevcuttur.

Endless Alphabet, çocukların herhangi zorlanmadan bile eğlenecekleri bazı dile ve saf arayüze kalıp kimi uygulamadır. Uygulamanın göz boyayıcı portolon görselleri birlikte her çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır. 

Endless Alphabet indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...