Endless Alphabet indir Gezginler

Endless Alphabet indir Gezginler ; Windows 10 işletim sistemlerinin yüklü bulunduğu cihazlarınızda kullanabileceğiniz Endless…

Windows 10 işletim sistemlerinin paralı bulunduğu cihazlarınızda kullanabileceğiniz Endless Alphabet uygulaması ile çocuklarınızın eğlenceli amma şekilde ingilizce alfabeyi öğrenmelerini sağlayacaksınız.

Uygulama içerisinde bulunan eğlendirici animasyonlar doğru çocukların harfleri ve İngilizce kelimeleri bir kat daha dökümlü öğrenmesi düşünülmüştür. Pratik Olarak 50’den pozitif keşfedilecek söz, kelimelerin anlamlarını ifade eden eğlenceli animasyonlar, harfleri öğrenmelerine yarayacak birçok söz oyunları mevcuttur.

Endless Alphabet, çocukların her zorlanmadan üstelik eğlenecekleri biraz dile ve yalın arayüze kaptan bir uygulamadır. Uygulamanın boyalı kroki görselleri beraber her çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır. 

Endless Alphabet indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...