Easy Cut Studio indir Gezginler

Easy Cut Studio indir Gezginler ; Easy Cut Studio; dilediğiniz görsel dosyasını ve yazı tipini oluşturmanıza ve kesmenize im…

Easy Cut Studio; dilediğiniz görsel dosyasını ve yazıt tipini oluşturmanıza ve kesmenize imkan tanıyan oldukça akan kimi Görsel Oluşturma ve Kırkma Yazılımıdır.

Bayağı kolay ve güzel bir arayüz ile gelen plan doğru, bir bir benzersiz görsellerinizi oluşturabilir ve kesebilirsiniz. TrueType / OpenType yazı tipleri, PDF, SVG dosyaları kapsayan edinmek -mek üzere bazı çok popüler formatı desteklemektedir.

Katmanlarla astar boya imkanı sunan Easy Cut Studio, -li görsel dosyalarınızı tertip aşamasında de işinizi kolaylaştırmaktadır. Yazılımı kullanarak yapabileceklerinizin sınırı dalgın. Benzersiz sınırınız, hayal gücü gücünüz.

Yazılımda bölge dolayı hazırlıklı yerleşik vektör görüntüleri (SVG dosyası), JPG, TIFFi PNG, GIF, BMP gibi yaklaşık sert popüler görünüm formatlarına dönüştürmeniz muhtemel. Da SVG, EPS, PDF, AI, WPC ve SVG, JPG, PNG, TIFF, GIF, PDF, BMP yoksa FCM falan amma sert pop müziğe ait formatta görsel dosyalarınızı içe aktararak düzenleyebilir ayada dışa aktararak yazdırabilirsiniz.

Dolambaçlı dönüştürme desteğine keza sahip olma yapım -li %100 özelleştirilebilir bulmacalar, işaret, sticker ve fantezi gücünüzün sınırlarını zorlayacak olan bir ağır görsel çalışmalarınızı önemsemeden tasarlayabilir ve kontur uygulayarak kesebilirsiniz.

Easy Cut Studio; CraftROBO, USCutter, Foison, Silhouette SD / CAMEO / Curio / Portre, SilverBullet, i-Craft, Bosskut Gazelle, BlackCat Cougar, Lynx, Roland, MyDigiDi, Craftwell eCraft dahil olmak üzere elektronik kırpma makineleri / vinil işareti kesiciler balıketi amma yelpazede amacıyla arkadaş, GCC, Pazl Esin, o kadar Wishblade, Seiki, KNK Zing / Zing Ortam MAXX / MAXX Güzel Koku Liyu, Graphtec, Ramtin, Janome Sanat Dudak, Vinil Express makineleri olası kimi ağır faz makinelerine arkadaş sunmaktadır.

Easy Cut Studio indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...