Easy Cut Studio indir Gezginler

Easy Cut Studio indir Gezginler ; Easy Cut Studio; dilediğiniz görsel dosyasını ve yazı tipini oluşturmanıza ve kesmenize im…

Easy Cut Studio; dilediğiniz görsel dosyasını ve kitabe tipini oluşturmanıza ve kesmenize imkan tanıyan çok akıcı bazı Görsel Oluşturma ve Makaslama Yazılımıdır.

Epeyce saf ve akıllı biraz arayüz -li yeni gelen gösteri doğruca, sırasıyla mükemmel görsellerinizi oluşturabilir ve kesebilirsiniz. TrueType / OpenType yazıt tipleri, PDF, SVG dosyaları kapsayan elde etmek üzere bir sert popüler formatı desteklemektedir.

Katmanlarla yoğun çalışma imkanı sunan Easy Cut Studio, ile görsel dosyalarınızı düzen aşamasında da işinizi kolaylaştırmaktadır. Yazılımı kullanarak yapabileceklerinizin sınırı bulunmayan. Biricik sınırınız, hayal gücünüz.

Yazılımda bölge için amade kurulu vektör görüntüleri (SVG dosyası), JPG, TIFFi PNG, GIF, BMP aynı biraz şiddetli pop görünüm formatlarına dönüştürmeniz mantıklı. Da SVG, EPS, PDF, AI, WPC ve SVG, JPG, PNG, TIFF, GIF, PDF, BMP ya da FCM olası bazı ağır popüler formatta görsel dosyalarınızı içe aktararak düzenleyebilir ayada dışa aktararak yazdırabilirsiniz.

Dolaylı değiştirme desteğine de sahiplik yapım beraber %100 özelleştirilebilir bulmacalar, logo, sticker ve düş gücünüzün sınırlarını zorlayacak olan yaklaşık şiddetli görsel çalışmalarınızı kolayca tasarlayabilir ve kontur uygulayarak kesebilirsiniz.

Easy Cut Studio; CraftROBO, USCutter, Foison, Silhouette SD / CAMEO / Curio / Portre, SilverBullet, i-Craft, Bosskut Gazelle, BlackCat Cougar, Lynx, Roland, MyDigiDi, Craftwell eCraft dahil almak -mek üzere elektronik kırkma makineleri / vinil işareti kesiciler dolu biraz yelpazede için destek, GCC, Pazl Telkin, öyle Wishblade, Seiki, KNK Zing / Zing Hava MAXX / MAXX Aroma Liyu, Graphtec, Ramtin, Janome Sanat Kenar, Vinil Express makineleri falan yaklaşık sert kesim makinelerine tanıdık sunmaktadır.

Easy Cut Studio indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...