DirectX Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Tek Link)

Old-DirectX-Logo

Windows 95’in piyasaya sürülerek yeni nesil çoklu ortam yazılımlarının kullanıcılara sunulması ile birlikte, DirectX olarak adlandırılan ve içerdiği öğeler ile bu uygulamaların hızlı ve stabil biçimde çalışmasına imkân veren programlama arayüzü ile de tanışılmıştır. Günümüzde her ne kadar bilgisayar oyunları ile adını duyursa da, DirectX sayısız görüntüleme programında baş öğe olarak kullanılmakta ve gerçeğe en yakın çıkışların sorunsuz biçimde yaratılmasına imkân vermektedir.

İçerdiği Direct3D, DirectSound, DirectInput, DirectPlay gibi bileşenlerin birbirleri ile sorunsuz şekilde çalışması, üst düzey uygulamaların kullanıcıya sunulabilecek en profesyonel ürününün oluşmasına imkân vermektedir. Ana sürümlerinin yanı sıra 11.1, 11.2 ve benzeri sürümlerinin yayınlanması her ne kadar donanım firmalarının kullanıcıların akıllarını karıştırmaya yönelik bir taktiği olarak gösterilse de, profesyonel kullanıcı düzeyinde en ufak bir iyileştirmenin büyük sonuçlar doğurabileceği düşünüldüğünde, Microsoft’un bu alandaki çalışmalarına her şekilde hız vermesinin olumlu biçimde yorumlanması gerektiği anlaşılabilmektedir. Güncel DirectX 11’in ekran kartlarındaki Shader Model karşılığı Pixel Shader 5.1’ken, OpenGL karşılığı ise 4.0 versiyonu olarak belirtilmektedir. Neyse bu kadar açıklamadan sonra sıra geldi sizlere DirectX Full İndirme linklerini vermeye. Aşağıya eklemiş olduğumuz linkten DirectX Son Sürüm İndirebilir ve bilgisayarınızda kolay ve kısa bir kurulumdan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

http://turbobit.net/1rpizbro1huy.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...