Deep Freeze İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

deepfreeze

Bir bilgisayar kullanıcısı için en büyük korkulardan biri sisteminin ertesi gün geldiğinde hata vermesi ve açılmamasıdır. Bu duruma bazen kurulan programlar, bazen internette girilen adreslerden gelen eklentiler yada virüsler olabilir. Özellikle ortak alanlarda birden fazla kullanıcının kullanımına açık bilgisayarlarda bu durum daha fazla görülmektedir. İşte Deep Freeze programı tam bu anda imdada yetişiyor.

Program sistemi yüklemelere, internetten gelen eklentilere karşı koruduğu gibi virüslere karşı da korumuş oluyor. Eğer sorun olduğunuzu düşünüyorsanız bilgisayarınızı kapatın açın sisteminiz yine Deep Freeze kurulduğu zaman nasıl ise aynı o duruma gelmenizi sağlıyor. Örnek vermek gerekirse bilgisayarı kullanan bir kişi sisteme alışkın olduğu yeni bir programı yükledi. Ama siz bu programı istemiyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey bilgisayarı kapatıp açmak. Unutulmaması gerekli olan bir diğer şey ise program kurulu olan sistemde kendi kişisel dosyalarınızı da korumalı alana yüklerseniz bir sonraki açılışta bulamayacağınızdır. Bu nedenle Deep Freeze kurulumu sırasında eğer kurulan bilgisayarda işletim sistemi yüklü olmayan disk alanınız var ise oraya kişisel dosyaları yükleme için açık tutmanız önerilir.

download

http://turbobit.net/4h1zs90qgjah.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...