d3dx9_43.dll Hatası Onarma Programı

d3dx9_43.dll

            Her zaman için bir oyunun veya programın orijinal cd ve yazılımını almamız pek tabi ki mümkün değil. Zira her yazılımın ve oyunun orjinali ciddi yekûn maliyeti beraberinde getirmektedir. Kopya alımlarda ve yüklemelerinde ise önümüze sıkça ” d3dx9_43.dll ” hatası çıkmaktadır” yüklediğiniz yazılım ya da oyunu defaten silmeleriniz, yüklemelerinize rağmen bir türlü aşamadığınız bu sorunu d3dx9_43.dll Programı indir diyerek ve bilgisayarınıza gezginler sitemizin adresinden yükleyerek sorunsuz hale getiriyorsunuz. d3dx9_43.dll Programını bilgisayarınıza indiriyorsunuz. Sonra bu dosyayı C:WindowsSystem32 klasörünün içine ekliyorsunuz.

            Şayet işletim sisteminiz 64 bit ise bu durum da programın bir başka kopyasını da ” C:WindowsSysWOW64 ” klasörünün içerisine atarak bütün ” d3dx9_43.dll problemlerinize sağlıklı ve kökten çözüm üretmiş olacaksınız.

http://turbobit.net/721zue69sjbb.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...