Cryptocat İndir


Cryptocat İndir ; Cryptocat ile mesajlaşmalarınız şifrelenerek güvence altına alınıyor Cryptocat eğer arka…

Cryptocat -li mesajlaşmalarınız şifrelenerek güven aşağı alınıyor

Cryptocat keşke arkadaşlarınızla bireysel bilgilerinizin çalınmasından bunaltı duymadan emniyetli biraz şekilde uymak isterseniz faydalanabileceğiniz tarayıcı eklentisi şeklinde yönelik bir emniyet aracı.

Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera ve Safari internet tarayıcıları uygun geliştirilmiş biraz eklenti olan Cryptocat taban gibi hackerların ya da bilgilerinizi uygulama yapan kurumların verilerinize izinsiz erişim yapmalarını engelleyen kimi sistem içeriyor. Cryptocat birlikte yaptığınız yazışmalar şifreleme yöntemiyle gizleniyor ve dışarıdan bu verilere erişilmeye çalışıldığında şifrelenmiş verilerin içindeki bilgilere ulaşmak imkansız hale geliyor.

Cryptocat’ın yoğun çalışma mantığında verileriniz bilgisayarınızdan çıkmadan öncelikle şifreleniyor. Bu sayede Cryptocat sunucularında tam şifrelenmiş olan verilerinizin içindeki bilgilere ulaşılamıyor. Bu şifre hemen hemen hiç amaç noktaya ulaştığında çözülebiliyor ve mesajlar görünür ayla geliyor.

Cryptocat güvenilir dosya paylaşma özelliğine da öğretmen. Eklenti ile doysa ve resim gönderip alırken şifreleme imkanından faydalanabiliyorsunuz. Cryptocat kayış sohbeti yapmanıza da bahane veriyor.

Sayfamızdaki esas iniş bağlantısı fazla Cryptocat’ın Google Chrome versiyonunu, öbür bağlantılar üzerinden Firefox, Opera ve Safari versiyonlarını indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...