Cryptocat indir Gezginler

Cryptocat indir Gezginler ; Cryptocat ile mesajlaşmalarınız şifrelenerek güvence altına alınıyor Cryptocat eğer arka…

Cryptocat -li mesajlaşmalarınız şifrelenerek sigorta aşağı alınıyor

Cryptocat eğer arkadaşlarınızla özel bilgilerinizin çalınmasından vesvese duymadan emin amma şekilde haberleşmek isterseniz faydalanabileceğiniz tarayıcı eklentisi şeklinde istenilen yaklaşık emniyet aracı.

Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera ve Safari internet tarayıcıları amacıyla geliştirilmiş bir eklenti olan Cryptocat taban kadar hackerların yoksa bilgilerinizi takip eden kurumların verilerinize izinsiz erişim yapmalarını engelleyen yaklaşık sistem içeriyor. Cryptocat ile yaptığınız yazışmalar şifreleme yöntemiyle gizleniyor ve dışarıdan bu verilere erişilmeye çalışıldığında şifrelenmiş verilerin içindeki bilgilere gelmek imkansız ayla geliyor.

Cryptocat’ın macun mantığında verileriniz bilgisayarınızdan çıkmadan önce şifreleniyor. Bu sayede Cryptocat sunucularında tam şifrelenmiş olan verilerinizin içindeki bilgilere ulaşılamıyor. Bu anahtar sözcük hemen hemen kale noktaya ulaştığında çözülebiliyor ve mesajlar görünür ayla geliyor.

Cryptocat güvenli dosya paylaşma özelliğine hem sahip. Eklenti beraber doysa ve resim gönderip alırken şifreleme imkanından faydalanabiliyorsunuz. Cryptocat şerit sohbeti yapmanıza hem de mazeret veriyor.

Sayfamızdaki esas indirme bağlantısı fazla Cryptocat’ın Google Chrome versiyonunu, değişik bağlantılar üzerinde Firefox, Opera ve Safari versiyonlarını indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...