Corel DRAW İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

coreld

Profesyonel grafik çalışmalarını gerçekleştirecek bir program arayışınıza CorelDRAW son veriyor. İşi yaratıcılık üzerine olanlar, işlerine yarayacak programlarla çalışmak isterler. Ancak piyasada bir çok grafik tasarım programı bulmak mümkün. Ancak hepsinin kullanışlı olduğunu söylemek doğru olmaz. Bu programlardan en iyisi olduğunu düşündüğümüz CorelDRAW’ı size tanıtmak isteriz. Corel Corporation tarafından 1989 yılında vektörel tabanlı grafik tasarım programı olarak üretilmiştir. 

Tasarımcıların, grafikerlerin ve profesyonel sanatçıların oldukça yoğun olarak kullandıkları bir programdır. Gezginler olarak CorelDRAW’ın kullanım alanlarını araştırdık ve  masaüstü yayıncılık, tekstil firmaları, açık hava reklamcıları gibi bir çok alanda yaygın olduğunu gördük. Amatör ya da profesyonel olması hiç fark etmez, Corel DRAW iyi geliştirilmiş bir programdır. Yaratıcılığınızı ve zevkinizi ortaya koyabileceğiniz bir program olan CorelDRAW, zengin içeriği sayesinde ne yapmak istiyorsanız size büyük fırsatlar sağlıyor. Windows ve MacOS işletim sistemi için geliştirilen CorelDRAW, MacOS işletim sistemi için 11.sürüm yayınladı ve bundan sonra geliştirmesini durdurdu. CorelDRAW, özel web sitesi, web grafikleri, çarpıcı logo ve tabela tasarımları, el ilanları gibi bir çok şeyi kolayca ve kendi stilinizi yansıtarak tasarlayabilirsiniz.

download

http://www.corel.com/corel/product/index.jsp?pid=prod4260069

Yukarıdaki site adresine girin ve karşınıza gelen ekrandan Download Trial’e tıklayın. Daha sonra bilgisayarınızın işletim sistemi kaç bitse ona göre 32 bit yada 64 biti seçerek bilgisayarınıza indirme işlemini başlatın.

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...

6 Responses

 1. bartu dedi ki:

  Sağol admin.

 2. ahmet nazlı dedi ki:

  Teşekkürler gezginler corel draw full sürüm için.

 3. drakula dedi ki:

  gezginler kardeş Corel DRAW ın videolu anlatımı yok mu nasıl kullanacağımızın?

 4. corel draw dedi ki:

  drakula youtube dan bi adam anlatıyor corel draw dersleri yaz çıkıyor başta

 5. ali can dedi ki:

  videolu anlatım lazım gezginler