Comodo Cloud Antivirus 1.0.379757.116 indir Gezginler

Comodo Cloud Antivirus 1.0.379757.116 ; Comodo Cloud Antivirus gerçek zamanlı korumayı kullanım kolaylığıyla birleştiriyor Comodo…

Comodo Cloud Antivirus kelimesi kelimesine zamanlı korumayı başvuru kolaylığıyla birleştiriyor

Comodo Cloud Antivirus, küme bilişimin gücünü arkasına alarak kullanıcılara enli amma virüs koruması sunan yaklaşık antivirüs programı kadar tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ayrıntılarıyla bedava gibi indirip faydalanabileceğiniz bu antivirüs yazılımı virüs süpürme ve virüs silme aynı klasik antivirüs işlemlerini küme teknolojisiyle birleştirerek virüslerin tanımlanmasını kolaylaştırıyor. Comodo’nun kullandığı virüs yorum veritabanı küme düzen üzerinde barınıyor ve bilgisayarınızdaki virüsler bu veritabanına erişip kullanılamaz ışık halkası getiremiyorlar. Da bu virüs tabanı aksine virüs analiz motorlarının gücünü birleştiriyor. Bu sayede tek virüs inceleme teknolojisi yerine farklı analiz sistemleri tarafından keşfedilen virüslere kalınlık aceleci şekilde araya girme edilebiliyor.

Comodo Cloud Antivirus bilgisayarınıza gerçek zamanlı durdurma sunarken ayrıca çevrimdışı hemde çevrimiçi tehditlere aksi sizi koruyor. Bilgisayarınızdaki uygulamalar, servisler ve dosyalar arasız olarka tahlil ediliyor ve size korkutma bulunduğunda bildiri mesajları veriliyor. Bunun yanısıra gösteri bir gösteri veya dosya çalıştırılmadna başta ilk olarka onu sandbox içerisinde çalıştırarak deneme ediyor. Bu sandbox içerisinde çalıştırılan dosya ve programların davranışları izleniyor ve incitici yaklaşık aktivite gerçekleştirirlerse bilgisayarınızda çalıştırılmıyorlar. Sandbox değersiz bazı kavanoz benzer düşünülebilir. Dosyaları ilk başta bu kavanoz içerisinde çalıştırarak zararlı olup olmadıklarını görüyorsunuz ve tehdit saptama edildiğinde bu korkutma sade kavanoz halinde kalıyor. Comodo Cloud Antivirus bu işi istemsiz olarka yürütüyor.

Comodo Cloud Antivirus’ün virüs tanımlama malumat tabanını güncelleştirmeniz gerekmiyor. Bu veritabanı bulanıklık boyunca aralıksız mevcut tutulduğu göre istemsiz olarak asıl kalıyor. Yazılımın pes rejim yüküne öğretmen olması ve kullanıcı dostu Türkçe kimi arayüze efendi olması programın artı yönleri arasında.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...