ComboFix İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

combofix

İşte sizlere oldukça güçlü bir malware temizleme aracı. Güvenlik herkes için önemli ve bilgisayarlarımızda her şekilde kullanmak zorunda olduğumuz CD, DVD, USB gibi harici belleklerden zararlı yazılımlar bulaşma olasılığı hayli yüksek. Bu tehlikeyi ortadan kaldırmak istiyorsanız ComboFix kullanmalısınız.

Program; bilgisayar sistemini hızlı bir şekilde tarayarak gördüğü zararlı yazılımları otomatik olarak kaldıran bir güvenli paketi sunuyor. Özellikle USB bellekler bilgisayarlara zararlı yazılım bulaştırmakta bir numaralı tehlikeyi içeriyor. Bu zararlılardan bazıları amvo.exe ve kavo.exe. ComboFix bu dosyalar dahil ek çok zararlı spyware, malware ve trojanı bilgisayar sisteminizden kaldırmanızı sağlayacak müthiş bir program. Zararlı yazılımları program vasıtası ile kaldıracağınız gibi eskiden çalışan bazı uygulamalarda da eğer zararlı ise kaldırılacağından çalışmanızda değişiklikler olabilir. Programı çalıştırırken sistemde yüklü antivürüs ve koruma yazılımınız varsa devre dışı bırakarak kullanmanızda yarar vardır. Programı çalıştırdığınızda size zararlı yazılımları bir liste ile gösterecektir. Ardından da bu yazılımları tümü ile ortadan kaldıracaktır. ComboFix programı varken sisteminizde zararlı yazılım korkusu yaşamanız mümkün değildir.

download

http://turbobit.net/1yqr8m6atjt3.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...