Codecademy Uygulaması İndir

Codecademy Uygulaması İndir ; Codecademy uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir eğitim uygulamas…

Codecademy uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz tıpkısı terbiye uygulaması ve ağız ağıza ücretsiz adına sunuluyor. Haddizatında Codecademy tafsilatlı yıllardır tıpkısı web hizmeti kendisine varlığını sürdürüyor ve insanların programlama öğrenebilmeleri üzere gerekenleri sunuyor. Deminden ise devingen uygulamaları ile karşımıza intişar durumda ve böylece evde, işte, dışarıda seçme yerde iOS cihazınızdan programlama dillerini öğrenmeye bitmeme edebilirsiniz.

Uygulama az çok bayağı ve beliğ bir tasarıma sahip ve dersler dahi benzeri şekilde düzenlenmiş. Tek bir satır harf bilmeyen kullanıcılar dahi ona bakarak ayarlanmış dersler sebebiyle bire bir saatte programlamadan anlar arkaç gelebiliyorlar ve böylece programlama dillerinin temellerini elde edebiliyorlar.

Daha önceki derslerde öğrendiklerinizi ant geçtikçe yeniden gene etmeniz için ufak alıştırmalar ve testler bile karşınıza çıkaran Codecademy iOS uygulaması, böylece öğrendiğiniz bilgileri unutmanıza bariyer oluyor. Eğer elektronik beyin dünyasını biraz daha açık yönüyle hissetmek istiyorsanız uygulamayı denemenizi öneriyorum.

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...