cdrtfe 1.5.5 indir Gezginler

cdrtfe 1.5.5 indir Gezginler ; Disk yazmayla hala ilgileniyorsanız ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir program. Günümüzde…

Disk yazmayla yenge ilgileniyorsanız ihtiyaçlarınızı karşılayacak biraz gösteri.

Bugün CD/DVD/Blu-korkuluk yazı eskimiş oldu kıtı kıtına yenge Windows XP, Vista, 7 işletim sisteminde iş PC ’lerde seslenme duyulan programlardan kimse. Windows yöntemli şiddetli bayat bazı PC ’niz hazır ve bazen dosyalarınızı yedeklemek veya önyüklenebilir DVD planlamak dolayı bazı yazdırma programına çağırma duyuyorsanız açık kaynak kodlu cdrtfe ’yi öneri ederim.

Bilhassa dosyadan ISO yapı, ISO ’yu DVD ’ye yazı, dosyaları -kayıtlar yönlü- DVD ’ye yazma işleri için bayağı kusursuz yaklaşık program diyebileceğim cdrtfe, arayüz kadar yaklaşık deli ve Nero ’yu andırıyor. Doğal ama daha öncelikle bazısı disk yazı programı kullandıysanız sayı yaşayacağınızı düşünmüyorum kıtı kıtına başlangıç kere kullanacaksanız dosyalarınızı DVD ’nize yazdırmadan ilkönce deneme yapmanızı öneririm.

Dosyaları sürükle bırak yaparak hızlıca dilediğiniz formatta DVD oluşturup yazdırabileceğiniz yazılım iyice serbest ve sistemde varlığını bile hissetmeyeceğiniz boyutta.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...