CCleaner Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Tek Link)

CCleaner Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Tek Link)

Günümüzde neredeyse her insan tarafından iş veya kişisel amaçla kullanılan bilgisayarların daima en üst hızda hizmet vermesi beklenmektedir. Gerek internet uygulamalarında gerekse genel işletim sistemi programlarında birkaç saniyelik bekleyiş bile problemlere yol açabildiğinden, bilgisayarın sunabileceği en yüksek hızda çalışması ancak kullanıcısının küçük katkıları ile mümkün olabilmektedir. CCleaner, 2003 yılından bu yana kullanıcıların işletim sistemlerinde zamanla biriken gereksiz dosyaların silinmesi ve böylece sistemin mümkün olabilecek maksimum verimlilik ile çalışmasına olanak vermektedir.

Piriform isimli şirket tarafından geliştirilen CCleaner, ücretsiz olarak sunulmasının yanı sıra, teknik destek arzu eden kullanıcıların ise lisans satın almalarını zorunlu tutmaktadır. Geçici internet dosyaları, çerezler gibi küçük boyutlu olmalarına rağmen biriktiklerinde gigabaytlarca gereksiz veri birikmesine sebep olabilecek dosyaları ortadan kaldırarak, genel kullanımda oluşabilecek yavaşlama veya hataların ortadan kaldırılmasına yardımcı olan CCleaner Son Sürüm, Windows’un XP ve sonraki versiyonlarına ek olarak Mac OS X’de de sorunsuzca kullanılabilmektedir. Programın 47 adet dili tam kapsamlı halde desteklemesi de dünya genelinde 500 milyondan fazla kullanıcıya sahip olmasındaki temel etkenlerden birisidir. Sizde bu 500 milyondan fazla kullanıcının bilgisayarına indirip bilgisayarlarındaki gereksiz çerezlerden vs. temizlediği programı gezginler aracılığıyla CCleaner Full İndirebilir ve kısa bir sürede kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

http://turbobit.net/umgzhctcww1x.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...