Candown 2016 Freedom 64bit indir Gezginler

Candown 2016 Freedom 64bit indir Gezginler ; Candown 2016 Freedom 64bit; kullanılabilirlik, donanım uyumluluğu, kararlılık ve güvenlik k…

Candown 2016 Freedom 64bit; kullanılabilirlik, donanım uyumluluğu, kararlılık ve güvenlik konularında balıketi olanaklar sunan biraz işletim sistemidir.

Özel dilekçe amaçlı geliştirilen iletim sistemi, Linux çekirdeğini kullanmaktadır ve Debian temellidir. Da besbelli kaynak paketlerde debian-ubuntu ppa depoları kullanılmıştır.

Kendine ait yaklaşık ppa deposu dalgın işletim sisteminde dahil olan depolar ihtiyacınızı karşılayacak seviyededir.

Ayrıntılarıyla kişisel başvuru formu karşı geliştirilen işletim sistemi Candown 2016 Freedom 64bit elbette ticari, tasa, akademi, çağrıştırma, fondöten ve bünye işinde kullanılmamaktadır.

CanDows’u değişmez diskinize her dokunmadan deneyebilirsiniz. Fakat bilgisayarınıza düzenlemek isterseniz masaüstünde durum alan kurulum simgesini kullanarak adımları yerine getirme edebilir ve kolayca kurabilirsiniz.

CanDows hem de optik diskler fazla hem USB anı ve disklerde çalışabilmektedir. CanDows norm CD’lere sığamayacak kadar iri yarı olduğu göre görme dürtü beraber başvurmak istediğinizde DVD kullanmanız gerekmektedir.

Hem Boot edilebilir USB bestelemek uygun Rufus programını kullanabilirsiniz.

Sisteminizin BIOS yazılımında belirlenen açış sırasını CanDows kullanacağınız görüş enerji yada USB bağlantısı ilk olarak olacak şekilde ayarlamanız gerekir. Yeni bilgisayarların çoğu başlangıç boyunca bir tuşla (F9 – F7 – ESC vs.) bu sırayı değiştirebilmenizi sağlar.

CanDows taban paketlerde biraz şiddetli uyumluluk ve hata giderme çalışmasından geçilerek tablo para üstü deneyiminize gözle görülür amma düzelme hedefliyor.

Candown 2016 Freedom 64bit indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...