Camfrog İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

camfrog

Sohbet arayanlara kameralı çözüm. İnternet üzerinden insanlar ile iletişim kurmanın, haberleşmenin türlü yöntemleri bulunuyor. Yazılı, sesli iletişim ile beraber video kameranız aracılığı ile insanlarla yüz yüze görüşebilme şansınızda var. İnternet üzerinden farklı kişiler ile iletişim kurmak için sohbet odalarına bağlanarak görüşmenizi video kamerası aracılığı ile yapmak isterseniz Camfrog programı oldukça güzel bir çözüm sunacaktır.

Programın en güzel yanlarından biri Türkçe dil desteğini sunması. Programı indirdikten sonra kurulumunu yapıp belirleyeceğiniz bir nick (takma ad – rumuz) ile bağlantıyı gerçekleştirmek kalıyor. Program açılacak ve siz programın alt tarafında coğrafik kategorilere ayrılmış sohbet odalarına girip istediğiniz kişilerle kameralı olarak iletişime başlayabileceksiniz. Sohbet odalarının girişinde size kurallar bildirilir ve kurallarla uymayanlar odadan uzaklaştırılır. Odaya girdikten sonra sağ taraftaki listeden kamerası açık olanları görüp iletişim için mesaj gönderebilirsiniz. Sağ tıklama yaparak hemen çözebileceğinizi düşünüyorum. Önceden chat yapan kullananlar bu pencerelere pek uzak değildir ve Camfrog programı onlar için pek de zor gelmeyecektir. Elbette değişen artık görüntülü iletişimi program sayesinde gerçekleştirebileceksiniz.

download

http://turbobit.net/2aniz4oxdsqt.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...