BSPlayer İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

bsplayer

Bir medya oynatıcısından ne beklentiniz varsa BSPlayer size sağlayacaktır. Aslında program için medya oynatıcısı ifadesi biraz hafif kalıyor. Çünkü program ile yapabilecekleriniz çok daha fazla.

Elinizdeki görüntüleri HD olarak oynatma şansınızı program ile yakalayabileceğiniz gibi çift altyazı görüntüleme, izlediğiniz görüntülere ait alt yazıları internette otomatik bulma gibi hayli ilginç işlevleri de var. Bir görüntüyü izlemek istediğinizde kodec problemi yaşamak istemiyorsanız dünyadaki 70 milyonun üzerindeki bilgisayar kullanıcısının tercihi olan program BSplayer’ı kullanmalısınız. Programı kullanmak için Türkçe sürümünü yükleyebilirsiniz. Film izlerken bilgisayar sisteminizin kaynaklarını minimum seviyede kullanan ve sorun yaşamayacağınız görüntü izlemeleri sağlayacak program olan BSPlayer ücretsizdir. Kullanmak için çok fazla donanım özellikleri olan bir bilgisayara ihtiyacınız yoktur. Görüntü kalitesi yanında ses kalitesi ile de oldukça başarılıdır. Tüm bu başarılı özelliklerin yanında alt yazı desteği de programı eşsiz bir yapıya büründürüyor. 90’ın üzerindeki dile çevrilmesi de programın bilgisayar kullanıcıları tarafından ne kadar takdir edildiğinin en güzel göstergesi olarak da görülebilir. Standart görüntü işleme yazılanların ilk tercihi olan programı denemelisiniz.

download

http://turbobit.net/1wxxf2mxl97j.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...