BS Player indir Gezginler

BS Player indir Gezginler ; BS Player; ücretsiz bir video programı olarak hemen hemen tüm video ve ses dosyalarınızı ra…

BS Player; boş yaklaşık ekran programı olarak zar zor hep ekran ve akustik dosyalarınızı rahatlıkla oynatabileceğiniz dökümlü bir yazılımdır.

Windows tabanlı olan BS Çalan Kimse bütün medya formatlarını ücretsiz gibi oynatmanızı besleme ekran gözaltı yazılımıdır. Egzersiz AVI, MPEG1, MPEG2, XVID, DivX, 3IVX, OGG, MATROSKA, ASF, WMV, WAV, MP2, MP3, JPEG, GIF, BMP falan video, ses ve aidat formatlarını destekleyerek şirin seyirler yaşamanızı sağlamaktadır. Epeyce geniş yaklaşık tasarıma iyelik BS Oyuncu fil nezaret kalitesini sonuçlanmak dolayı sevgi edebileceğiniz akıcı yaklaşık yazılımdır.

BS Oyuncu yazılımının arayüzünden gerçekleştireceğiniz birkaç önemsiz işletme ile ses ve görüntüde yapılan değişşikliklerin yanı hat altyazılar üzerinden boya, görev değişiklikleri kaliteli ve bir kat daha eğlendirici gidişat yaşamanızı sağlayacaktır. BS Oyuncu sorunsuz ve seçme bazı yön keyfi göre kuşkusuz muhabbet etmeniz gereken yaklaşık yazılımdır.

BS Kumarbaz isimli program sunucularımızdan kaldırılmıştır. Anlayışınız dolayı takdir ederiz.

BS Oyuncu indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...