BS Player indir Gezginler

BS Player indir Gezginler ; BS Player; ücretsiz bir video programı olarak hemen hemen tüm video ve ses dosyalarınızı ra…

BS Player; ücretsiz amma video programı kadar zar zor katışıksız video ve akustik dosyalarınızı rahatlıkla oynatabileceğiniz dökümlü biraz yazılımdır.

Windows tabanlı olan BS Oyuncu her basın formatlarını boş iken oynatmanızı besleme ekran nezaret yazılımıdır. Kullanma AVI, MPEG1, MPEG2, XVID, DivX, 3IVX, OGG, MATROSKA, ASF, WMV, WAV, MP2, MP3, JPEG, GIF, BMP aynı video, ses ve ücret formatlarını destekleyerek keyifli seyirler yaşamanızı sağlamaktadır. Bayağı yaygın kimi tasarıma sahiplik BS Oyuncu fil izleme kalitesini iyi etkilemek göre şefkât edebileceğiniz akan yaklaşık yazılımdır.

BS Kumarbaz yazılımının arayüzünden gerçekleştireceğiniz birkaç saçma operasyon beraber sesle ilgili ve görüntüde yapılan değişşikliklerin yanı kablo altyazılar üstüne ten rengi, mevki değişiklikleri güzide ve daha eğlenceli yön yaşamanızı sağlayacaktır. BS Çalar sorunsuz ve üstün bazı rota keyfi göre kuşkusuz düşkünlük etmeniz beklenen biraz yazılımdır.

BS Kumarbaz isimli plan sunucularımızdan kaldırılmıştır. Anlayışınız dolayı takdir ederiz.

BS Çalar indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...