BlueStacks 2 İndir (Gezginler / PC / Tek Link)

bluestacks

Merhaba gezginler takipçileri. Bugün sizlere yepyeni bir programın daha tanıtımını yapacağız. Programımızın ismi BlueStacks. BlueStacks; sizlere Android işletim sisteminde kullanabildiğiniz Anroid Uygulamalarını ve oyunlarını kolay bir şekilde bilgisayarınızda oynamanızı sağlayan Android Simülatörüdür.

Piyasadaki diğer Android simülatörlerine göre gayet kullanışlı, akıcı ve etkili olan BlueStacks, her seviyedeki bilgisayar kullanıcılarınca çok rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. BlueStacks, kullanım kolaylığıyla size bilgisayarınız üzerinde klasikleşmiş olan Anroid görüntüsünü yansıtmaktadır. BlueStacks’ın en dezavantajlı noktası ise; kurulum işleminin çok uzun bir sürede gerçekleşiyor olmasıdır. Bu süre zarfında program yüklenmesinin durduğunu veya ekranın kilitlenmiş olabileceğinizi düşünürsünüz fakat olaylar öyle gelişmiyor, arka planda program kurulumu size android keyfini yaşatmak için tam hızda gerçekleşiyor. Kurulumdan sonra Google Play Store’a kaydolmak için kullanmış olduğunuz mail ve şifrenizi girererek uygulamalarınızın ekran görünmesini sağlayabiliyorsunuz.

Anroid oyunlarını bilgisayarda oynamak için BlueStacks kullanıcı deneyim ve yorumlarından büyük bir başarı elde ederek gittikçe üst sıralara çıkmaya devam ediyor.  BlueStacks 2‘ de ise yeni gelen birçok özellik kullanıcılarını mest etmekten kaçınmıyor. En etkili olan özelliği ise “New Tab”, yani yeni sekme olayı. Şöyle anlatalım. Bir sekmede Bluestacks clash of clans oynarken diğer sekmede ise Asphalt Airbone 8 oynuyabiliyorsunuz. BlueStacks 2’ye yeni gelen diğer özellikler ise sırasıyla; program arayüzü sadeleştirildi, oynadığınızın oyundan ekran görüntüsü alma ve fotoğraf transferi işlemleri eklendi ve yeni uygulama ve yeni oyunları keşfetme özelliğide bu sürümle birlikte kullanıma sunuldu. Şimdi sıra geldi gezginler farkıyla BlueStacks indirmeye. Aşağıda vermiş olduğumuz linkten programı indirebilir, uzun süren bir kurulum işleminden sonra BlueStacks’ta anroid oyun ve uygulama keyfinin doruklarına ulaşabilirsiniz.

download

http://turbobit.net/tp67mm61asb6.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...