BitTorrent Full İndir (Gezginler / Son Sürüm)

bittorrent full indir

           BitTorrent uygulaması internet üzerinde dosya, belge veya yazılım programlarını vb. indirmek için kullanılan program türüdür. Sabit bir sunucuya ihtiyaç duymadan bağımsız sunucu dosyaları sayesinde paylaşıma devam edebilmektedir. Diğer indirme türlerinden farkı; dosyanın indirdiğiniz kadarını diğerbittorent kullanıcılarına paylaşmaktadır. Program daha çok büyük dosya biçimlerini indirme de kullanılır.

Dosyaları torrent olarak indirmek için bir yazılıma ihtiyacınız vardır. Örneğin; uTorrent, BitTorrent veya bitcomet gibi yazılımlardan birine ihtiyacınız vardır. Büyük dosyaları indirmek için kimileri internet üzerinden indirmeyi, genellikle de gezginler gibi büyük siteleri tercih etmektedir. Ancak büyük boyutlu dosyaları kesinlikle bittorrent kullanarak indirin. Bilgisayarınızda torrent yazılımı yok ise internet üzerinden BitTorrent indir yazarak indirin. Programı kurduktan sonra artık büyük dosyalarınızı BitTorrent ‘ten indirebilirsiniz.

http://turbobit.net/6eibi0665w86.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...