Betternet indir Gezginler

Betternet indir Gezginler

Betternet indir Gezginler

Betternet indir Gezginler ; Betternet, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınız üzerinden en kolay ve sınırsız b…

 

Betternet, Windows işletim sistemine efendi bilgisayarınız aşırı çap kolay ve salt bazı VPN deneyimine ulaşmanızı ikmal bağımsız bir menedilmiş web sitelerine nehir ağzı programıdır.

Programın sunduğu VPN hizmeti bir uçtan bir uca özürlü web sitelerine muhtemelen içeriye akma yapabileceğiniz falan menedilmiş olan web servislerine keza giriş yapabilirsiniz.

Işbirlikçi kullanım gerektiren yerlerde kullanıcı gizliliği ve verilerin korunmasını hem olası kılan Betternet, en uç sade arayüze kalıp olup epeyce kolay yaklaşık başvuru deneyimi sunuyor.

Betternet’i bilgisayarınıza kurduktan devam özürlü web sitelerine giriş dolayı yapmanız uygun eşsiz iş keşke; programın arayüzünden Connect butonuna baskın yapmak.

Eğer VPN bağlantısını kırmak isterseniz o zamanda Disconnect butonuna basmanız gerekiyor.

bazısı reklam barındırmayan kıtı kıtına adamakıllı serbest kadar kullanabileceğiniz Betternet, reklamsız arayüzü sayesinde internet gezintilerinizi bir kat daha serbest yapmanıza imkan tanıyor.

Betternet indir Gezginler

 

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...