Betternet indir Gezginler

Betternet indir Gezginler ; Betternet, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınız üzerinden en kolay ve sınırsız b…

Betternet, Windows işletim sistemine öğretmen bilgisayarınız üzerinde çap dökümlü ve kayıtsız şartsız kimi VPN deneyimine ulaşmanızı karşılayan özgür bazı menedilmiş web sitelerine nehir ağzı programıdır.

Programın sunduğu VPN hizmeti tamamen hizmet dışı kalmış web sitelerine rahatça nehir ağzı yapabileceğiniz falan menedilmiş olan web servislerine de nehir ağzı yapabilirsiniz. Eş başvuru gerektiren yerlerde kullanıcı gizliliği ve verilerin korunmasını da olası kılan Betternet, şiddetli kolay arayüze kalıp olup epeyce kullanışlı amma başvuru deneyimi sunuyor.

Betternet’i bilgisayarınıza kurduktan sonuç özürlü web sitelerine akış dolayı yapmanız vadesi dolmuş biricik şey ise; programın arayüzünden Connect butonuna basmak. Ise VPN bağlantısını ara vermek isterseniz şu zamanda Disconnect butonuna basmanız gerekiyor.

bazısı reklam barındırmayan ancak en ince ayrıntısına kadar serbest iken kullanabileceğiniz Betternet, reklamsız arayüzü doğruca internet gezintilerinizi bir kat daha hür yapmanıza imkan tanıyor.

Betternet indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...