Bearshare Müzik İndirme Programı Full İndir – Download (Gezginler / Türkçe)

Bearshare

Günümüzdeki en kapsamlı ve geniş içerikli müzik indirme programı olan Bearshare artık bir tık ötenizde!

Sanatçıların yeni çıkarmış oldukları veya eskiden beri bulunan müziklerini, albümlerini kolaylıkla indirmenize olanak sağlayacak olarak tasarlanmış olan Bearshare Müzik İndirme Programı zengin içeriğiyle dikkatleri üzerinde toplamayı kısa bir sürede başardı. İçerisinde yaklaşık 15 milyon adet şarkı ve video barındıran Bearshare Müzik İndirme Programı hızlı ve rahat ayrıca iPOD ve MP3 Çalar desteklidir. Bunların yanı sıra Bearshare’a kayıtlı olan diğer kullanıcıların profillerini, müziklerini ve fotoğraflarını kolaylıkla görebileceksiniz. Bunun yanı sıra online olarak müzik dinlerken diğer kullanıcılar ile mesajlaşabilir, iletilerinizi, müziklerinizi ve fotoğraflarınızı anlık olarak gönderebilirsiniz. Aşağıdaki linkten Bearshare Müzik İndirme Programı Full İndirebilirsiniz.

Bearshare Müzik İndirme Programı Full İndir (Gezginler / Türkçe)

http://turbobit.net/m2kfnmq69u5g.html

Bearshare‘ı nasıl kuracağını bilmeyenler için bir video hazırladık. Aşağıdaki videoyu izleyerek sizde Bearshare Müzik İndirme Programını kolaylıkla kurabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...

3 Responses

  1. aziz dedi ki:

    Güzel

  2. musa dedi ki:

    güzel

  3. bearshare dedi ki:

    bearshare bi harika dostummmmm