Astrofoni indir Gezginler

Astrofoni indir Gezginler ; Astrofoni, uygulaması astroloji konusunda yetkin iki farklı kadının yönetimi ile astolojik b…

Astrofoni, uygulaması yıldız falcılığı ilgili yetkin iki aksine kadının yönetimi ile astolojik bilgileri asıl kadar mobil kullanıcılara uygulama etme seçeneği sunan amma uygulamadır.

Bilime inan insanların hayatlarını etkilediklerini düşündükleri yıldızbilim amacıyla farklı olarak yorumlara ve burçları çözümleme, incelenen burçlardan tercih yaparak beri bilgilendirme akseptans seçeneği sunan, ajanda, ücret ve aylık seçenekler ile içeriklere erişim sağlayarak devamlı gerçek işlemler yapmasına duruş veren amma uygulamadır. Bilgiler fotoğraflar -li metin yazıları ve videolu anlatımlar -li kullanıcılara sunulmaktadır.

Mobil cihazlar üzerinden meselâ görülmeye değer yerler burcu olan bazı insanın burcunu seçerek günlük tıpkı saatler’ da yıldız durumlarına göre astrolojik bilgilendirme almasına, haftalık ve ayda bir olan kadar istikrarsızlık belirten genel bilgilendirmelere ayaklık vermesine dost olan yaklaşık uygulamadır.

Astrofoni indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...