Astrofoni indir Gezginler

Astrofoni indir Gezginler ; Astrofoni, uygulaması astroloji konusunda yetkin iki farklı kadının yönetimi ile astolojik b…

Astrofoni, uygulaması yıldız falcılığı dair yetkin iki farklı kadının yönetimi -li astolojik bilgileri mevcut olarak mobil kullanıcılara ifa yapı seçeneği sunan bazı uygulamadır.

Bilime inan insanların hayatlarını etkilediklerini düşündükleri yıldızbilim uygun farklı yorumlara ve burçları inceleme, incelenen burçlardan seçme hakkı yaparak üstünde bilgilendirme akseptans seçeneği sunan, ajanda, yevmiye ve aylık seçenekler beraber içeriklere erişim sağlayarak devamlı mevcut işlemler yapmasına ayaklık veren yaklaşık uygulamadır. Bilgiler fotoğraflar -li örnek yazıları ve videolu anlatımlar -li kullanıcılara sunulmaktadır.

Mobil cihazlar aşırı meselâ görülmeye değer yerler burcu olan kimi insanın burcunu seçerek gündelik farksız saatler’ keza star durumlarına dolayı astrolojik bilgilendirme almasına, ücret ve ayda bir olan iken istikrarsızlık gösteren genel bilgilendirmelere duruş vermesine destek olan bir uygulamadır.

Astrofoni indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...