Ashampoo Photo Recovery 1.0.1 indir Gezginler

Ashampoo Photo Recovery 1.0.1 indir Gezginler ; Yanlışlıkla sildiğiniz veya formatla uçup giden resimleri kurtarın. Ashampoo Photo Recovery…

Yanlışlıkla sildiğiniz ya da formatla uçup giden resimleri kurtarın.

Ashampoo Photo Recovery, adından da varsayım edeceğiniz -mek üzere yanlışlıkla sildiğiniz ya da formatla uçup kalkan resimleri hafifletmek amacıyla kullanabileceğiniz amma yazılım. Daha bilgisayarınızdaki katışıksız diskleri taramakla kalmayan; fikir kartınızdaki ve USB flaş diskinizdeki resimleri tarayarak bulabilen yapım boyutuna rağmen epeyce marifetli diyebilirim.

Ashampoo ’nun gelişmiş vergi rölyef programı benzerlerinin farklı sert şiddetli tarama yapabiliyor. PDF formatındaki amma dokümanınızdaki veya Word dosyanızdaki resmi bulabiliyor. Özbeöz vergi formatlarını besleyen programda filtre seçeneği ayrıca bulunuyor. Programın hangi dosya formatlarını (JPG, PNG, TIF, GIF, PDF) taraması gerektiğinden boyutuna kadar bütün şeyi ayarlayabiliyorsunuz. Temizleme işleminin ardındaki kurtarılan resimler listeleniyor. “Keep Selected Photos” seçeneğiyle seçili fotoğrafları tekrar bilgisayarınıza yahut flaş diskinizi atıyorsunuz.

Ashampoo Photo Recovery Özellikleri:

Tüm diskleri tarama Silinen veya bozuk vergi dosyalarını kurtarma Formatlanan diskten resim rahatlama Kitap Düzenlemesi ve çözünürlüğe karşı arama alıştırma Bozuk RAW dosyalarından resim rölyef PDf, EXE veya Word dosyalarındaki resimleri keşif

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...